לקבלת שירות בוואטסאפ

בישום לבית

חדש
מפיץ ריח וויט פלאור 150מ"ל מפיץ ריח וויט פלאור 150מ"ל
מפיץ ריח ריחני ואיכותי במיוחד לבישום הבית 150 מ"ל. ‘וויט פלאור’ – ניחוח זוהר ומתוחכם המעניק זר מרהיב של פרחים לבנים. חבצלת, יסמין, שושנת העמקים וטוברוז חושפים את ניחוחות השמש הממכרים שלהם. לב תוסס זה עטוף בשכבת מאסקים ועצים לבנים המותירים שובל מהפנט.
מחיר: 69 ₪
חדש
נר בישום עבודת יד סיקראט גארדן 240 גרם נר בישום עבודת יד סיקראט גארדן 240 גרם
נר בישום שעווה טבעית בניחוח  SECRET GARDEN  נר לבישום הבית עשוי תערובת שעוות קוקוס טבעית עם ריכוז ריח גבוה במיוחד 240 גרם. ניחוח פרחוני ופירותי של טבע ורעננות, העשוי בבסיסו עם נגיעות של ניחוח תפוחים ירוק, פרחי אפונה ריחנית, מלון ושלל פרחי אביב  היוצרים תערובת משכרת העוטפת את
מחיר: 99 ₪
חדש
מפיץ ריח ORCHID SEDUCTION רוז גולד 150 מ"ל מפיץ ריח ORCHID SEDUCTION רוז גולד 150 מ"ל
מפיץ ריח ORCHID SEDUCTION רוז גולד 150 מ"ל מפיץ ריח ריחני ואיכותי במיוחד לבישום הבית בעיצוב של גליטר מנצנץ בגוון רוז גולד ‘אורכיד סדקשן’ – ניחוח חושני של סחלב מלטף עם תווים פירותיים של שיזף, פטל ותפוח ירוק, לצד שלל פרחי אביב.
מחיר: 99 ₪
חדש
נר בישום עבודת יד  קאפרי סאמר 240 גרם נר בישום עבודת יד קאפרי סאמר 240 גרם
נר תערובת שעוות קוקוס טבעית, באגרטל בעיצוב  240 גרם. קאפרי סאמר – ניחוח של חופשה קייצית באי קפראי, המשלבת תווים הדריים עם פרחוניים – לבישום רענן ויוקרתי. *הנרות מיוצרים בעבודת יד ולכן עשויה להיות סטייה מסוימת במשקל הנר מעל או מתחת למצוין.
מחיר: 99 ₪
חדש
מפיץ ריח קאפרי סאמר  100 מ"ל מפיץ ריח קאפרי סאמר 100 מ"ל
מפיץ ריח  CAPRI SUMMER   קאפרי סאמר – ניחוח של חופשה קייצית באי קפרי, המשלבת תווים הדריים עם פרחוניים – לבישום רענן ויוקרתי. דיפיוזר בבקבוק מהודר 100 מ"ל.  
מחיר: 59 ₪
חדש
מפיץ ריח קאפרי סאמר 250 מ"ל מפיץ ריח קאפרי סאמר 250 מ"ל
מפיץ ריח CAPRI SUMMER  קאפרי סאמר – ניחוח של חופשה קייצית באי קאפרי, המשלבת תווים הדריים עם פרחוניים – לבישום רענן ויוקרתי. דיפיוזר בבקבוק מהודר 250 מ"ל.
מחיר: 99 ₪
חדש
מפיץ ריח סיקראט גארדן 250 מ"ל מפיץ ריח סיקראט גארדן 250 מ"ל
מפיץ ריח  SECRET GARDEN  דיפיוזר ריחני ואיכותי במיוחד לבישום הבית 250 מ"ל. ניחוח פרחוני ופירותי של טבע ורעננות, העשוי בבסיסו עם נגיעות של ניחוח תפוחים ירוק, פרחי אפונה ריחנית, מלון ושלל פרחי אביב היוצרים תערובת משכרת העוטפת את החושים, כשעוצמים את העיניים ושואפים את ניחוחות הט
מחיר: 99 ₪
חדש
מפיץ ריח סיקראט גארדן 100מ"ל מפיץ ריח סיקראט גארדן 100מ"ל
מפיץ ריח  SECRET GARDEN   דיפיוזר ריחני ואיכותי במיוחד לבישום הבית 100מ"ל. ניחוח פרחוני ופירותי של טבע ורעננות, העשוי בבסיסו עם נגיעות של ניחוח תפוחים ירוק, פרחי אפונה ריחנית, מלון ושלל פרחי אביב היוצרים תערובת משכרת העוטפת את החושים, כשעוצמים את העיניים ושואפים את
מחיר: 59 ₪